Przyłbica ochronna

Przyłbice ochronne zmniejszają ryzyko zakażeń patogenami przenoszonymi drogą kropelkową. Osłaniając twarz, a w szczególności oczy, usta i nos, blokują przenikanie wirusów i bakterii. Są komfortowe nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Wszystkie są produkowane w Polsce.
 
Przyłbice ochronne na twarz wykonane z przezroczystego tworzywa PET 0.35. Jest to materiał trwały i nadający się do codziennego czyszczenia środkami dezynfekującymi (przecierać / dezynfekować płatkami kosmetycznymi).
 

Chronią Ciebie i Twoich bliskich.

Nasze przyłbice spełniają wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust. Jednak w przeciwieństwie do zwykłych maseczek oddychasz w nich swobodnie. Są świetnym rozwiązaniem dla astmatyków, osób z chorobami układu oddechowego oraz starszych ludzi.
 

Będą Ci służyć długie tygodnie.

 
Przyłbice wykonane są z elastycznego, a zarazem trwałego materiału PCV. Materiał PCV może być dezynfekowany, większością płynów dostępnych na rynku, możesz je też umyć mydłem z ciepłą wodą.
 
To produkty wielokrotnego użytku. Dzięki PCV na przyłbicy nie będzie śladów zgięcia, takich jak w plastikowych przyłbicach. Tym samym możesz używać jej przez długi czas.

Najważniejsze cechy:

 
  • Chronią Cię przed zanieczyszczeniami, odpryskami, ogranicza przenoszeniu czynników infekcyjnych
  • Dzięki przezroczystej szybce będziesz mógł swobodnie rozmawiać.
  • Zdezynfekujesz i wypierzesz ją ręcznie nawet do 30 razy. Żeby ją wyczyścić wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temp do 40*C
  • Twój telefon bez problemu rozpozna Twoją twarz (FaceID)
 

W ofercie Rosnowski Gift mamy 4 warianty przyłbic ochronnych:


Przyłbica Ochronna

 
Popularna przyłbica ochronna osłaniająca całą twarz. Ma otwarte boki, dzięki czemu możesz w niej swobodnie oddychać. Dostępna jest z dwoma rodzajami zapięcia - na rzep oraz z przylegającą gumką. Dzięki tej regulacji nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Wymiar przyłbicy po rozłożeniu 240x240mm.
 
UWAGA! Na materiale PET mogą wystąpić zarysowania, powstające już na etapie produkcji materiału. Pet jest wrażliwym materiałem na drobne zarysowania. Nie traci jednak przez to na swojej funkcjonalności.
 

Przyłbica Ochronna LUX

Przyłbica ochronna LUX posiada specjalną gąbkę osłaniającą Twoje czoło. Dzięki niej będziesz się czuł nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo. Wysoka jakość materiału, z którego jest wykonana, zapewni Ci doskonałą widoczność i swobodę w poruszaniu się.
 
Każda sztuka jest zafoliowana osobno w woreczek. Zabezpiecza to ją przed rysami w transporcie i daje 100% gwarancji, że przyłbica jest fabrycznie nowa.
 

Półprzyłbica

Półprzyłbica to specjalny rodzaj przyłbicy. Z jednej strony zapewnia osłonę ust i nosa, a z drugiej strony nie przesłania w żaden sposób widoku. Dzięki temu możesz się w niej swobodnie poruszać i wykonywać precyzyjne czynności. Komfort ten odczujesz zwłaszcza, jeśli nosisz okulary. W tej półprzyłbicy zapomnisz o parujących okularach i konieczności ciągłego wycierania szkieł.
 
Dodatkowym atutem półprzyłbicy jest jej ultra lekkość. Dzięki temu doskonale nadaje się jako zabezpieczenie dla dzieci.
 

Półprzyłbica LUX

Ta półprzyłbica posiada wszelkie atuty zwykłej półprzyłbicy. Dodatkowo solidne nity pozwalają na bezproblemowe noszenie jej w kieszeni lub torebce. Filc przymocowany do miękkiej osłony PCV nie podrażnia skóry, a elastyczna regulowana gumka zapewnia komfort noszenia nawet przez kilka godzin.